Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: evraklarla ilgili

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart evraklarla ilgili

arkadaşlar,ben transkriptimi kapalı zarfta mühürlü olarak almadım bir sorun olur mu ? bir de konsolosluğa nasıl gidiliyor ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

evet sorun olur , kapali zarfta ve muhurlu alman gerekiyor. Ikinci sorunu anlayamadim? nasil yani nasil gidiliyor?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Konsolosluğa taksimden 40T ye binerek yada kabataştan 22 ye binerek ve kaplıcalar durağında inerek gidebilirsin. Ben sabah 7'de kabataştan bindim yarım saat sürdü.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim.transkripti öyle almadım maalesef artık vizeyi alırsam eksik evrağı sonradan gönderirim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı calee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim.transkripti öyle almadım maalesef artık vizeyi alırsam eksik evrağı sonradan gönderirim
    Vizeyi alırsam diye bişey yok,önce eksik evrak tamamlarsın sonra vizeyi alırsın.Eksik evrak varken vize vermezler.Trasnkripte hiç bakmadıkları bile oluyormuş o ayrı.Hiç olmadı kapalı bi zarfta götür eğer mühürletme şansın yoksa.Ordaki memura kapalı zarf diye biliyodum dersin bi ihtimal kabul edebilir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vizeyi alırsam diye bişey yok,önce eksik evrak tamamlarsın sonra vizeyi alırsın.Eksik evrak varken vize vermezler.Trasnkripte hiç bakmadıkları bile oluyormuş o ayrı.Hiç olmadı kapalı bi zarfta götür eğer mühürletme şansın yoksa.Ordaki memura kapalı zarf diye biliyodum dersin bi ihtimal kabul edebilir.
    aynen. ayrıca yapılacak işte zor birşey değil. banada düz kağıt gelmişti itiraz ettim öğrenci işlerindeki çalışan sakin ol dedi ve oradan bir zarf alıp kapattı üstüne mühürü bastı. Ulaşma şansın varsa bir kaç dakikalık iş yoksa da bir zarfa koyuver en azından.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kskcarsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen. ayrıca yapılacak işte zor birşey değil. banada düz kağıt gelmişti itiraz ettim öğrenci işlerindeki çalışan sakin ol dedi ve oradan bir zarf alıp kapattı üstüne mühürü bastı. Ulaşma şansın varsa bir kaç dakikalık iş yoksa da bir zarfa koyuver en azından.
    merhaba hocam,ben ögrenci işlerine kapalı zarfta istedıgımı soyledım bana normal transkripti verdi,zarfını kendın al biz öyle imzalayıp mühürleriz dedi,zarfı kendımızmı kapatıyoruz yoksa okulunmu mühürle falan kapatması gerekiyo kafam cok karıstı bu kapalı transkript belgesı yüzünden

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı gecerb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba hocam,ben ögrenci işlerine kapalı zarfta istedıgımı soyledım bana normal transkripti verdi,zarfını kendın al biz öyle imzalayıp mühürleriz dedi,zarfı kendımızmı kapatıyoruz yoksa okulunmu mühürle falan kapatması gerekiyo kafam cok karıstı bu kapalı transkript belgesı yüzünden
    Ya kapatılması zor bişey değilkiSen zarfı al,transkiriptide al.Onlar zarfın içine koyup kapatıp mühürlerler.Eğer uğraşmak istemezlerse bunu zarfın içine koy kapat derlerBu kadar basit telaş yapacak bişey yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)