Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerikadaki ilk gunumuz ve muhtemelen herkesin yasayacagi seyler

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yapmayin arkadaslar copu yere atanlar sadece bizim gibi watcilar...yere cop attiginizda size ciddi tepki gosterebilir amerikalilar.. amerikalilarin cok buyuk cogunlugu birakin yere cop atmayi baskasi attiginda bile ciddi tepki gosteriyorlar..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    af buyur da turkiyede yere mi atiyosun izmaritlarini universite gencligi bunu yapmasin bari
    dostum yere atıyorum tabiki izmariti mecbur çöp de atıyorum mecburen türkiyede nerdeyse her ilçede 1 çöp kutusu oldugu için izmariti sigara bitince nereye atcam ki baska mecbur atmam lazım atcak biyer varsa atmam tabi ama çöp konusunda çöp kutularını kullanırım tabi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende geçen sebe katılmıştım.İnsanın başına o kadar ilginç şeyler geliyorki orada.Bazen çok zor durumlarda kalıyorsunuz ama şunu bilinki mütiş tecrübe.Kesinlikle kaçırılmamaıs gereken bir fırsat.Sorusu olacak arkadaşlar varsa orayla alakalı veya işlemlerle ilgili mesaj atabilirler.Gitmeden önce forumu iyice araştırın bana çok çok faydası dokunmuştu.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

off bende korktum şimdi ilk başta concession işine gidecektim tecrübeli bir ark.ımla ama bilindiği üzere iptal olunca kendime yeni bir iş buldum ve yalnız gidiyorum. Aşırı tırsıyorum da açıkçası İlk tecrübede yalnız gitmek çok zor olsa gerek.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

gidenlerin buyuk cogunlugu tek gidiyor ve zaten tek olma durumun sadece oraya varana kadar hatta havalimanina kadar sonrasinda illa watcilari bulacakin..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı afacanlui Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    off bende korktum şimdi ilk başta concession işine gidecektim tecrübeli bir ark.ımla ama bilindiği üzere iptal olunca kendime yeni bir iş buldum ve yalnız gidiyorum. Aşırı tırsıyorum da açıkçası İlk tecrübede yalnız gitmek çok zor olsa gerek.
    Bende arkadaşımla gidecektim ama o vizeyi geçemedi ve ben tek gittim.Açıkcası bende çok tedirgindim gitmeden önce ama telaş yapmana gerek yok.Aslında tek gitmek çok daha mantıklı.Hem orda sorumluluk almadki yönün gelişiyor olaylara çözümlere odaklanmak felan.İngilizce yönündende çok iyi.Ben tek başımaydım ve mecbur konuşmak zorunda olduğumdan kendimi ingilizce yönündende geliştirdim.Tek sorun gezme bölümğne geldiğinde arkaşın olsa daha iyi vakit geçirebilirsin.Onu da zaten birçok kişi tek gidiyor ve forumdan tanışabilirsin travel kısmına geldiğinde.Sıkıntı yapmana gerek yok oraya gidip 2 haftanı geçirince anlarsın.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı gameci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu tuvalet olayı kafamı karıstırdı bu adamlarda musluk olayı yokmu ve sumu dolu yani

bide orda dışarda sigara içince izmariti yere atıp geçmiyomuyuz biraz saçma gibi gelebilir ama türkiyede dönen muhabbetler "olum yurtısında yere tüy düşse ceza keserler çok temiz" gibi muhabbetler döndüğü için sordum ...
    yok kardes kafana gore takil tabi hos degil etraftakilerin boyle sert ve saskin bakislariyla karsilasabilrsin ama ceza falan olayi yok evet taharet muslugu yok su seviyeside sonuna kadar klozetin ayrica tuvalet fircasi diye bisey yok onlarda cunku su seviyesi yuksek oldugu icin fircayada ihtiyac kalmiyo

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı reco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam..Bu sene bende wat programına katıldım vızemıde aldım sadece ucak bıletım kaldı hayırlısıyla 8 hazıranda ucacagım ınsallah fakat merak ettıgım 1 sorum war cevaplarsanız cok sevınırım..Duyduguma göre amerıkada sıgara fıyatları asırı pahalıymıs ben burdan turkıyeden alıp gotursem bır sorun olurmu ? 3 karton aldım demıssın o kısmı pek anlayamadım nasıl nereden ne kadara aldın sımdıden tesekkur ederım
    vize kontrolunden sonra duty free shoplarda var zaten karton karton satiliyo 3lu var tekli var.tek bi kartonun fiyati 27 dolardi ki bence cok iyi fiyat havaalani disinda 80 lira bi karton fiyati ama simdi olsun olsun 30 dolardir ki yinede buyuk kar etmis oluyosun.marlboro fiyatlari 6.5 7 dolar genel olarak bazi yerlerde 8 9 dolara kadar cikiyo hatta 10.50 dolara gormustum bi yerde o yuzden duty freeden almani tavsiye ediyorum ama tek basinaysan 6 karton cok bile gelebilir.abartmadiktan sonra 3 4 kartonu sorun etmiyolar skinti yok yaani.ayrica biseyi daha belirtim bizim dilimiz yanmisti sigara fiyatlarindan tabacco shoptan turk tutunuyle tutun makinesi bide hazir filtreler almistik 26 dolara gelmisti herseyi icinde tadi super degil ama idare ediyodu ayrica 800 900 dal kadar icmistik hala biraz kalmisti dibinde oda mantikli olabilir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu taharet musluğunun olmaması çok kötü bir şey. buna alışmış olanları büyük sıkıntı bekliyor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Jan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu taharet musluğunun olmaması çok kötü bir şey. buna alışmış olanları büyük sıkıntı bekliyor
    sen ne diyosun ya insanin psikolojisi bozuluyo tuvalete gitmek istemiyo bu yaz tekrar gidicem alternatif yollar ariyorum nasil bi cozum bulabilirim diye

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bazen tuvaletten sonra duşa giriyordum bel altımı yıkamak için
    bir de pisuvarlar arasında blok yok. dip dibe yapıyorsun ilk zamanlar hiç yapmamıştım ama sonra alışıyor insan, millet problem görmüyorsa ben de görmem hesabı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bir de pisuvarlar arasında blok yok. dip dibe yapıyorsun ilk zamanlar hiç yapmamıştım ama sonra alışıyor insan, millet problem görmüyorsa ben de görmem hesabı
    bunalttin beni kardesim 2 dakika yine o dertleri cekicem ama o bu degilde o eziyetleri bile ozlemisim

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

girmicem tuvalete felan ne bu ya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı BulentBarisPolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vize kontrolunden sonra duty free shoplarda var zaten karton karton satiliyo 3lu var tekli var.tek bi kartonun fiyati 27 dolardi ki bence cok iyi fiyat havaalani disinda 80 lira bi karton fiyati ama simdi olsun olsun 30 dolardir ki yinede buyuk kar etmis oluyosun.marlboro fiyatlari 6.5 7 dolar genel olarak bazi yerlerde 8 9 dolara kadar cikiyo hatta 10.50 dolara gormustum bi yerde o yuzden duty freeden almani tavsiye ediyorum ama tek basinaysan 6 karton cok bile gelebilir.abartmadiktan sonra 3 4 kartonu sorun etmiyolar skinti yok yaani.ayrica biseyi daha belirtim bizim dilimiz yanmisti sigara fiyatlarindan tabacco shoptan turk tutunuyle tutun makinesi bide hazir filtreler almistik 26 dolara gelmisti herseyi icinde tadi super degil ama idare ediyodu ayrica 800 900 dal kadar icmistik hala biraz kalmisti dibinde oda mantikli olabilir
    Yok arkadasla bırlıkte gıdecegım o sıgara kullanmıyor onun hakkınıda kendıme alcam duty free shop candır dıyorum bu ısı ordan halletcem Bu WC olayı harbı canımı sıkmaya başladı Yardımlarınız ıcın tesekkurler Benım gıdecegım yer vermouth bura hakkında bılgısı olan warmı nasıl bıryerdır pahalımıdır hayat şartları vs hakkında bılgısı olan varsa cok sevınırım sımdıden teşekkürler

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Konu yine taharet musluğuna bağlanmış Bunun en temiz cözümü tuvaletle banyoyu peşpeşe getirmek

Ama tuvaletlerin ilk giden herkesi şaşırtması normal keza klozetin yarısına kadar su dolu ve sanat esirinizi yüzerken görmek pek alışılagelmiş birşey değil

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu yine taharet musluğuna bağlanmış Bunun en temiz cözümü tuvaletle banyoyu peşpeşe getirmek

Ama tuvaletlerin ilk giden herkesi şaşırtması normal keza klozetin yarısına kadar su dolu ve sanat esirinizi yüzerken görmek pek alışılagelmiş birşey değil
    Sanat eseri...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı BulentBarisPolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok kardes kafana gore takil tabi hos degil etraftakilerin boyle sert ve saskin bakislariyla karsilasabilrsin ama ceza falan olayi yok evet taharet muslugu yok su seviyeside sonuna kadar klozetin ayrica tuvalet fircasi diye bisey yok onlarda cunku su seviyesi yuksek oldugu icin fircayada ihtiyac kalmiyo
    o iyi olmuş ya ben soradan fırçayla temizlemekten tiksiniyorum.. ama bu seferde su yüksek olunca etrafa sıçrama olayı var...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bizim pederlerin evindeki klozet de yarısına kadar su dolu. bir keresinde bozulmuştu, tesisatçı çağırmıştık adam dalga geçmişti bunlar çok eskidi artık bunlar yok diye. bilseydim o zamanlar adama bunu söylerdim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o iyi olmuş ya ben soradan fırçayla temizlemekten tiksiniyorum.. ama bu seferde su yüksek olunca etrafa sıçrama olayı var...
    aynen fircasiz isi hallediyosun artik sicratma olayida senin yetenegine kalmis

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)